Scroll Top
Ericssonstraat 2 5121 ML, Rijen Netherland

Hotiad 5 Ceo ile 5 gün programı

0ce55258-6b85-444d-b0ab-81f7ecfb5838
Üniversite – HBO mezunu veya son sınıf gençlerimize Türk patronlar veya CEO’lar kapılarını açarak onlara ilham kaynağı olmak, onların ufkunu büyütmek buradaki esas amaçtır. Yeni nesilleri yüreklendirmek ve daha iyi yarınlar inşaa etmek için en etkin yöntemlerin başında mentorluk gelir. CEO’lar şirketlerinin kapılarını açarak onlara mentorluk yaptılar.
5 CEO İLE 5 GÜN PROGRAMININ GALA AKŞAMINDA KONUK KONUŞMACI OLARAK DR. RIZA KADILAR (EMCC MENTORLUK VE KOÇLUK KONSEYİ DÜNYA BAŞKANI) “GELECEĞİN YÖNETİCİLERİ / LİDERLERİ’Nİ YETİŞTİRMEK” KONULU SUNUM YAPACAKTIR. ROTTERDAM’DA THEATER ZUİDPLEİN SALONUNDA, 29 MART 2022 SALI AKŞAMI YAPILACAKTIR. KATILIM ÜCRETSİZ OLUP REZERVASYON İLE KATILIM SAĞLANACAKTIR.
HOTİAD bu çalışma ile sosyal sorumluluk anlayışını ortaya koyarken, geleceğin Hollandasında gençlerimizin ve Türk toplumunun konumunun iyileştirilmesi ana düşüncedir. Tamamlanan calışma programı bir gala akşamı ile kapanacaktır. Programda CEO’lar mentileri değerlendirecek, mentiler de deneyimlerini davetlilere aktaracaklardır.

bir yorum bırakın